MÖBLER / Soffor / Soffa 12724010
nr 1272 4010
Soffa
Sengustaviansk. Vitmålad och bronserad. Dekor med bland annat gripar. Stoppad sits. Bredd: 189cm. Djup: 73cm. Höjd: 110cm.
Kondition: kortade ben, slitage, repor och märken. Renoverad och kompletterad. Färgbortfall
Utrop:
6.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:14:39
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
26 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska